Oops...
Slider with alias panasonic-3x_bw not found.

Komplexné služby pre firmy aj súkromné osoby

SPOĽAHLIVOSŤ

Dodávame a inštalujeme technológie od spoľahlivých a osvedčených výrobcov a dodávateľov, preškolenými technikmi s dôrazom na kvalitnú a profesionálnu inštaláciu.

KREATIVITA

Ponúkané technológie sami používame a práca s nimi nás baví a preto všetky vaše požiadavky vám dokážeme odprezentovať priamo u nás a vypracovať tak technické riešenie šité priamo na mieru.

PERSPEKTÍVA

Neustále investujeme do najmodernejšieho technického vybavenia a inovatívnych technológií a vďaka tomu kráčame s dobou, aby sme aj vám mohli ponúknuť technológie budúcnosti už dnes.

"Zdá sa, že dokonalosť je dosiahnutá nie vtedy, keď už niet čo pridávať, ale keď už nie je čo uberať"

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Fakty a čísla

viac ako

repasovaných akumulátorov

viac ako

PBX telefónnych ústrední

viac ako

Zabezpečovacích systémov

viac ako

Kamerových systémov

NAŠE SLUŽBY

Poradenstvo

Poradenstvo

Potrebujete vyriešiť komunikačné potreby vašej spoločnosti, ochranu majetku alebo monitoring priestorov ? Prekonzultujeme s vami všetky vaše požiadavky a predstavy a navrhneme ideálne riešenie pre komunikáciu v rámci vašej spoločnosti ako aj najvýhodnejšie pripojenie k poskytovateľovi telekomunikačných služieb, elektronický zabezpečovací systém alebo kamerový systém.

Predaj

Predaj

Vybranú technológiu vám dodáme a odborne nainštalujeme tak, aby sme čo najmenej obmedzili vašu činnosť, uvedieme do prevádzky a odborne zaškolíme obsluhu.

Inštalácia

Inštalácia

Vybranú technológiu vám dodáme a odborne nainštalujeme tak, aby sme čo najmenej obmedzili vašu činnosť, uvedieme do prevádzky a odborne zaškolíme obsluhu.

SERVIS

SERVIS

Na všetky dodané a inštalované technológie a zariadenia vám poskytneme autorizovaný záručný aj pozáručný servis ako aj technickú podporu pri následnom používaní alebo zmene konfigurácie zariadení.

REFERENCIE

Zanechajte nám správu a ozveme sa vám

Kontaktné informácie

 • TELfit, sro, Dukelskych hrdinov 20, Zvolen, SK 96001
 • +421 45 2028971, 0911609316
 • info @ infotel.sk
 • www.infotel.sk
 • IČO: 36646946
 • IČ DPH: SK2022144872
 • IBAN: SK2683300000002100420650

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Vaša správa

  error: Content is protected !!