Zaraďte vyššiu rýchlosť vo svojej komunikácii

3CX je IP pobočková ústredňa založená na otvorenom softwérovom štandarde, ktorá spolupracuje s populárnými IP telefónmi, vzdialene pripojenými SIP linkami a bránami. Jedná sa o úplne zjednotené komunikačné riešenie, ktoré zahŕňa také funkcie, ako sú webové konferencie, prítomnosť, softwérové telefóny, klienti smartfónov a ďalšie zariadenia – bez zvýšenia nákladov a zložitej správy v štýle tradičných pobočkových ústrední.

Cenovo dostupné, ľahko inštalovateľné spravovateľné

Ceny spoločnosti 3CX sú založené na súbežných volaniach a nie na počte linek, vďaka čomu je obstaranie a rozšírenie  pobočkovej ústredne cenovo veľmi dostupné. Zahrňuje webovoú konzolu pre správu a taktiuež je možné systém prevádzkovaťt na hlavních operačních systémoch, vďaka čomu je inštalácia s práva veľmi jednoduchá. Nastavenie trvá niekoľko minút a systém 3CX bude pracovťt na existujúcom serveri (nemusí byť vyhradený).

  • Plug and Play nastavenie s IP telefónmi, bránami a vzdialenými linkami SIP
  • Žiadne licencovanie podľa počtu linek
  • Virtualizácia alebo inštalácia na existujúcom serveri

Zjednotená komunikácia bez ďalších nastavení

Bez ďalších nastavení či úprav získavate vďaka zjednotenej komunikácii také funkcie, ako je prítomnosť, fax a hlasová pošta do e-mailu a zasielanie správ umožní zvýšenie produktivity vašeho personálu. 3CX rrovnako zahŕňa integrovaný zásuvný modul bezplatných webových konferencí, čo umožňuje pokročilé funkcie umožňujúce čo nejvhodnejším spôsobom rozšíriť spoluprácu. Dalšie informáce.

  • Sledujte prítomnosť svojich spolupracovníkov
  • Doručujte faxy a hlasové správy do mailových schránok
  • Webové konferencie pre všetkých

Softwarové telefóny pre systémy Mac, Windows, iOS a Android

Mobilita je pre systémy 3CX jednoduchá, vďaka výkonným softwarovým telefónom pre systémy Mac a Windows a taktiež klientom pre  smartfóny pracujúce s operačným systémom iOS a Android. Systém odpovedá na volanie prostredníctvom vašej kancelárskej linky presmerovanej do vašeho smartfónu alebo ovláda váš kancelársky telefón pomocou pracovnej plochy počítača v režime CTI. Znížte náklady vašej spoločnosti na mobilnú komunikáciu a zvýšte produktivitu a mobilitu zamestnancov bez dodatočných nákladov.

  • Používajte svoje telefónne linky odkiaľkolvek
  • Jednoduchá konfigurácia a spravovanie
  • Integrácia s aplikáciami Office 365, Google, Outlook a ďalšími!

Stiahnite a nainštalujte si skúšobnú verziu 3CX telefónnej ústredne a vyskúšajte možnosti VoIP

error: Content is protected !!