Zabezpečovací systém Jablotron 100

Ochrana je dôležitá a je jedno či sú vašim najcennejším majetkom stroje alebo súbory v počítačoch. Vďaka alarmu JABLOTRON 100 sa do vašej firmy nedostane nikto nepovolaný. Prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON budete okrem toho môcť ovládať svetlá či závoru a to aj na diaľku.

Bezpečnosť v štyroch krokoch

Základom je kvalitný alarm s jednoduchým ovládaním. Za jeho výrobou stojí viac ako 25 rokov vývoja a inovácií.

Dôležitým krokom je profesionálna montáž vykonaná jedným z našich certifikovaných partnerov, ktorých pravidelne školíme. Správnu funkčnosť možno zaručiť iba týmto spôsobom.

Alarm pripojte na pult centralizovanej ochrany. Vyškolení pracovníci tak budú môcť sledovať aktuálny stav vo vašej firme a po spustení poplachu môžu na miesto okamžite vyslať zásahovú jednotku.

Zbernicové alebo bezdrôtové periférie až 120
Užívatelia až 300 rôznych kódov/600 kariet
Sekcie až 15
Programovateľné výstupy až 32
Kalendáre 20 vzájomne nezávislých kalendárov
Komunikácia  LAN/GSM/GPRS/3G/PSTN
Správy z MyJABLOTRON SMS, e-mail, PUSH notifikácie neobmedzenému počtu užívateľov
Správy z ústredne SMS až 25 užívateľom
Certifikácia pre stupeň 2 podľa EN 50131
Nastaviteľné pulty centralizovanej ochrany 4

Inteligentný alarm JABLOTRON 100

JABLOTRON 100 je revolučný bezdrôtový, drôtový alebo najlepšie kombinovaný systém určený na ochranu objektov. Je vhodný pre obytné priestory, obchody, kancelárie, sklady, dielne a pod. Môže hlásiť vlámanie, požiar, zdravotnú tieseň, zaplavenie, prepadnutie a ďalšie riziká, o ktorých je dobre vedieť.Je možné tiež použiť vstavané aplikácie, ako je napríklad e-mailový systém call centier riešenie, mobilné riešenia a hlasové zabezpečiť efektívnejšiu prácu a zvýšenie spokojnosti zákazníkov.

Jednoduché ovládanie

Vďaka revolučnému systému ovládania je JABLOTRON 100 prvý alarm, ktorému ihneď porozumiete a nebudete sa ho báť ovládať. Zvoľte alarm vyvinutý pre ľudí!

Šetrná inštalácia

Kombinácia bezdrôtového aj zbernicového (drôtového) riešenia alarmu JABLOTRON 100 umožňuje šetrnú inštaláciu pre váš objekt a aj pre vašu peňaženku. Profitujte z jedinečnej bezdrôtovej technológie Jablotron!

Dostupný odkiaľkoľvek

K vášmu alarmu JABLOTRON 100 sa dostanete odkiaľkoľvek vďaka bezplatnej aplikácii  MyJABLOTRON vo vašom smartfóne alebo v počítači. Ovládajte alarm a prezerajte udalosti bez hraníc.

Ochrana objektu 24 hodín denne 7 dní v týždni

Chcete zvýšiť ochranu objektu na maximum? Využite možnosť pripojenia vášho objektu na pult centralizovanej ochrany, ktorý v prípade potreby môže okamžite vyslať zásahovú jednotku.

Multifunkčné použitie

JABLOTRON 100 vás ochráni nielen pred zlodejmi, ale tiež pred požiarom, záplavou alebo únikom plynu. Okrem profesionálneho zabezpečenia ponúka aj unikátnu domácu automatizáciu. Ovládajte na diaľku svoj dom, chatu či firmu a využite možnosti špičkovej techniky naplno! Radi Vám poradíme s výberom možností.

Rozsvietenie svetla

Vyhrievanie bazéna

Zavlažovanie záhrady

Otváranie garáže

Naša spoločnosť je držiteľom licencií a certifikátov, ktoré nás oprávňujú k prezentovaným činnostiam a inštalácií produktov

Licencia TECHNICKÁ SLUŽBA

Krajské riaditeľstvo policajného zboru v Banskej Bystrici podľa § 68 zákona č. 473/2005 Z. z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov udelilo spoločnosti TELfit, s.r.o. licenciu na prevádzkovanie technickej služby podľa § 7 ods. 1 zákona v rozsahu projektovanie, montáž, údržba, revízia a oprava zabezpečovacích systémov a systémov a zariadení umožnujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí.

Certifikát JABLOTRON

Naša spoločnosť TELfit, s.r.o. je certifikovaným partnerom výrobcu JABLOTRON ALARMS a.s. Vďaka tomu môžeme našim zákazníkom poskytnúť nadštandardnú záruku na komponenty Jablotron v trvaní 60 mesiacov. V prípade aktivácie služby bezpečnostná SIM pri systémoch JA100 získate rozšírenie záruky na 7 rokov bezplatných opráv komponentov alarmu v stredisku Jablotronu a zároveň poistenie škody až do výšky 80.000 € v prípade zlyhania či prekonania systému. Zároveň získate možnosť ovládať a kontrolovať alarm z mobilného telefónu alebo tabletu.

Mám záujem o zabezpečenie objektu:    error: Content is protected !!