Kamerové systémy

Office

Home

Clinic

Supermarket

Gas station

Pýtate sa, či IP, analógové alebo hybridné bezpečnostné riešenie je pre vaše podnikanie najlepšie ?

Nájdite optimálnu kombináciu vašich potrieb u nás !

Hikvision, globálny líder výrobkov video pozorovania a riešenia, vyrába široký sortiment špičkových, spoľahlivé a profesionálne riešenie. Naše riešenia sú navrhnuté tak, aby sa zmestili všetky veľkosti, usporiadanie, umiestnenie, alebo rozpočet, ktorý si zákazník môže vyžiadať. Príkladom je zavedenie nášho nového HiWatch riešenia kamerových špeciálne navrhnutý pre malé a stredne veľké podniky. S pozoruhodnými vlastnosťami, ako je jednoduchosť použitia, údržby jednoduchosť a in-time modernizácie; riešenie HiWatch obsahuje kompletné a cenovo dostupné produktovú radu v rozsahu od bežného analógového systému na špičkovej IP managementu videa. Naviac HiWatch je veľmi flexibilné a môžu byť kombinované na vytvorenie optimalizovanej systémy vysoko kvalitné, aby zodpovedali vašim špecifickým potrebám.

HIKVISION

je naša odpoveď

Analógové systémy

Rozlúčte sa s nízkym rozlíšením

Ako teraz, analógové systémy sú stále prúdu pre malé a stredne veľké aplikácie. Avšak, hlavnou prekážkou využitia bežných analógových systémov je to, že video s vysokým rozlíšením nie je k dispozícii. Ako taký, Hikvision je HiWatch analógové riešenie teraz umožňuje užívateľom pokročilé dohľadu odpoveď realizovať vyššie rozlíšenie.
Hikvision tieto DIS kamery tvorí hlavnú zložku HiWatch analógového riešenia. Začlenenie SOC technológiu a technológiu DSP, kamery DIS pochváliť pokročilé funkcie, pokiaľ ide o kvalitu obrazu, spotreby energie a celkovú stabilitu systému. DIS kamery môže podporovať až k horizontálne rozlíšenie 600TVL, čím poskytuje lepšiu kvalitu obrazu a najmenších podrobností obrazu. Viac kompaktný typy kamery tela (kopule, box kamery, integrované IR kupoly, a guľka kamery) poskytujú ďalšie možnosti pre vnútorné i vonkajšie dohľad.

IP systémy

Surveillance IP Bezproblémové HD

IP je dnes široko prijímaná montérov, integrátorov a koncových užívateľov vďaka vysokej kvalite obrazu. Avšak najväčšou prekážkou, ktoré čelia väčšej prijatie IP cez existujúcu analógovú sú dvojaké požiadavky znalostí IT a vyššie náklady spojené s počiatočnými inštaláciu a údržbu. To platí najmä pre malé a stredne veľké vlastníkmi podnikov. Našťastie tieto problémy nemusia obavy koncoví užívatelia riešenie Hikvision HiWatch IP. Toto riešenie umožňuje zákazníkom možnosť získať cenovo dostupné monitorovací systém HD a preskočiť obvyklé neodbytná obavy, so širokým výberom plnohodnotných megapixelových kamier a vysoko kvalitné Plug & Play NVR.
HiWatch IP kamery HIKVISION sú všetky vybavené PoE, zatiaľ čo plug & play NVR podporuje až k 8 nezávislých sieťových rozhraní PoE a IP adresy Auto-rozdelenie. Prostredníctvom jednoduchého aktu zapojením kábla do sieťového rozhrania, IP adresa front-end kamery “je automaticky nakonfigurovaný na prenos živého zobrazenie a uloženie videa. To významne znižuje čas a odborné znalosti – zjednodušiť celkový proces inštalácie a pomáha podnikateľov potláča nežiaduce zložitosť pre IP siete prakticky bezproblémové. Okrem toho, pokiaľ ide o jednoduchosť použitia, stabilitu systému a schopnosti dekódovanie, plug & play vstavaný NVR Hikvision umožňujú užívateľom zažiť vynikajúci výkon v porovnaní s PC založené na NVR.
Hikvision tiež venuje veľkú pozornosť kompatibilite produktu. To znamená, že všetky zariadenia HiWatch IP súlade s ONVIF a PSIA pre hladkú prepojiteľnosť medzi rôznymi sieťovými zariadeniami.

Hybridné systémy

Prepojte  analógové a IP svety

Aj napriek tomu, že analógové systémy ponúkajú all-around sledovanie pre aplikácie SMB; pre niektoré scenáre (ako pokladničné a zásob domov), podnikateľov môžu vyžadovať krištáľovo čistý detail obrazu tak, aby poskytovať viac bezpečné prostredie. Hikvision je HiWatch hybridné riešenie spĺňa obe strany rovnice: zabezpečenie ostrahy s vysokým rozlíšením s existujúcim analógovým systémom!
HiWatch hybridné riešenie pojme DS-7604HI-S Hybrid DVR, 1,3 IP kamery, 600TVL analógových kamier a BNC vysielača. Zapísaná pri Hikvision hybridný DVR, môžu užívatelia ľahko pridávať nové HD sieťových kamier alebo analógové kamery si uvedomiť, ako HD a dohľad nad IP. Našťastie pre koncových užívateľov, tak prevádzku a správu systému je rovnako jednoduché ako DVR. DS-7604HI-S hybridný DVR možno pristupovať až k 5 megapixel rozlíšenie (2560 × 1920), zatiaľ čo IP kamery v HiWatch radu ponúka rozlíšenie 1,3 megapixelov IP-video streamu.
Navyše naše HiWatch hybridné riešenie tiež ponúka Hikvision je najnovšia BNC vysielač, ktorý umožňuje IP prenos videa Streamovanie koaxiálne káble. To má nielen výhodu pôvodných zdrojov, ale tiež výrazne šetrí náklady na inštaláciu novej sieťové káble. DS-1H05 séria BNC vysielač podporuje 1080p HD prenos IP signálu na vzdialenosť až-až 500 metrov.

HD-SDI systémy

Nové riešenie HD-SDI ponúkne Full HD … úplne jasné 

Hikvision HD-SDI riešenie umožňuje prenášať a zaznamenávať rozlíšenie 1080p Full HD cez existujúce analógové infraštruktúry. Pre inštaláciu serverov, ktoré vyžaduje nekomprimované digitálne video so stratou nula obrazu a latencia pri živom náhľade (ako sú kasína, bánk), Hikvision HD-SDI riešenie poskytuje ideálnou voľbou pre inštalačné ponúka výhody s vysokým rozlíšením a vysokou kvalitou pre koncových užívateľov, bez akýchkoľvek veľkých investícií.

Ďiaľkovo dohľadované systémy

Easy-to-použitie aplikácie pre vaše podnikanie 

Okrem zachytávanie videa a skladovanie, je potrebné tiež centralizovanú správu videa platformu pre majiteľa, aby lepšie prevádzkovať a spravovať ich podnikania. Ako “mozog” riešenie HiWatch, Hikvision ponúka bezplatnú IVMS-4200 a IVMS-4500 softvér pre svojich zákazníkov. Tento softvér rozširuje svoje jednoduché-to-použitie riešenie zabezpečenia prostredníctvom nadriadeného zariadenia / kanál prístupového schopnosti a multi-profesionálne funkcie pre správu vzdialeného videa.

error: Content is protected !!