Alarm JABLOTRON 100+

Alarm JABLOTRON 100+ slúži nielen na zabezpečenie bytu, domu alebo firmy, ale aj na automatizáciu domácnosti. Vďaka nemu môžete ovládať napríklad garážovú bránu, osvetlenie alebo vykurovanie a vytvoríte si tak inteligentnú domácnosť. Ovládanie alarmu navyše vôbec nie je zložité a pochopí ho aj malý školáčik. Ako sa teda ovláda?

Zaoberáme sa montážou alarmov JABLOTRON do bytov, domov i rozsiahlych firemných objektov. Pomôžeme vám tiež s ich servisom a pripojením na pult centralizovanej ochrany.

Inteligentný alarm JABLOTRON 100+

JABLOTRON 100+ je revolučný bezdrôtový systém určený na ochranu objektov. Je vhodný pre obytné priestory ale aj obchody, kancelárie, sklady, dielne a podobne. Môže hlásiť vlámanie, požiar, zdravotné problémy, zaplavenie, prepadnutie a prípadne ďalšie riziká.

JABLOTRON 100+ ponúka aj inteligentné funkcie, ktoré v mnohých ohľadoch uľahčia váš život. Na diaľku totiž dokážete rozsvietiť svetlá, otvoriť garážovú bránu či spustiť zavlažovanie. S jeho pomocou môžete nastaviť aj konkrétne úkony viazané na určité obdobie. V prípade potreby môžete zvoliť možnosť naprogramovania automatického reťazca úkonov.

Jednoduché ovládanie

Vďaka revolučnému systému ovládania je JABLOTRON 100+ prvý alarm, ktorému ihneď porozumiete a nebudete sa ho báť ovládať. Zvoľte alarm vyvinutý pre ľudí!

Šetrná inštalácia

Kombinácia bezdrôtového aj zbernicového (drôtového) riešenia alarmu JABLOTRON 100+ umožňuje šetrnú inštaláciu pre váš objekt a aj pre vašu peňaženku. Profitujte z jedinečnej bezdrôtovej technológie Jablotron!

Dostupný odkiaľkoľvek

K vášmu alarmu JABLOTRON 100+ sa dostanete odkiaľkoľvek vďaka bezplatnej aplikácii MyJABLOTRON vo vašom smartfóne alebo v počítači. Ovládajte alarm a prezerajte udalosti bez hraníc.

Ochrana objektu 24 hodín 7 dní v týždni

Chcete zvýšiť ochranu objektu na maximum? Využite možnosť pripojenia vášho objektu na pult centralizovanej ochrany, ktorý v prípade potreby môže okamžite vyslať zásahovú jednotku.

Multifunkčné použitie

JABLOTRON 100+ vás ochráni nielen pred zlodejmi, ale tiež pred požiarom, záplavou alebo únikom plynu. Okrem profesionálneho zabezpečenia ponúka aj unikátnu domácu automatizáciu. Ovládajte na diaľku svoj dom, chatu či firmu a využite možnosti špičkovej techniky naplno! Radi Vám pomôžeme s výberom.

Rozsvietenie svetla

Vyhrievanie bazéna

Zavlažovanie záhrady

Otváranie garáže

Prečo zvoliť nás:​​​​​

  • Poskytujeme profesionálne služby na zabezpečenie objektov v rámci celého slovenska.
  • Sme certifikovaným Montážnym partnerom spoločnosti Jablotron, ktorá je popredným českým výrobcom zabezpečovacej techniky.
  • Máme v zabezpečení objektov dlhodobú tradíciu už mnoho rokov. Za túto dobu sme nainštalovali viac ako 100 alarmov do domov, firiem alebo domácností.

Ako zabezpečíme váš dom v troch krokoch?

  • Analyzujeme aktuálny stav a naplánujeme realizáciu zabezpečovacieho systému.
  • Vykonáme profesionálnu inštaláciu.
  • Odporučíme Vám pripojenie Vášho alarmu na pult PCO a video pult centrálnej ochrany VPCO.

Samozrejme inštaláciou sa s nami spolupráca nekončí, postaráme sa o Vás, vybavíme záručný aj pozáručný servis.

Certifikát JABLOTRON

Naša spoločnosť infotel, s.r.o. je certifikovaným partnerom výrobcu JABLOTRON ALARMS a.s. Vďaka tomu môžeme našim zákazníkom poskytnúť nadštandardnú záruku na komponenty Jablotron v trvaní 60 mesiacov. V prípade aktivácie služby bezpečnostná SIM pri systémoch JA100 získate rozšírenie záruky na 7 rokov bezplatných opráv komponentov alarmu v stredisku Jablotronu a zároveň poistenie škody až do výšky 80.000 € v prípade zlyhania či prekonania systému. Zároveň získate možnosť ovládať a kontrolovať alarm z mobilného telefónu alebo tabletu.

Certifikat JABLOTRON

Licencia TECHNICKÁ SLUŽBA

Krajské riaditeľstvo policajného zboru v Banskej Bystrici podľa § 68 zákona č. 473/2005 Z. z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov udelilo spoločnosti infotel, s.r.o. licenciu na prevádzkovanie technickej služby podľa § 7 ods. 1 zákona v rozsahu projektovanie, montáž, údržba, revízia a oprava zabezpečovacích systémov a systémov a zariadení umožnujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí.

Kontaktný formulár na nezáväznú ponuku: