by Support

Share

by Support

Share

2N Access Unit M je ideálnou čítačkou do kancelárií. Zahŕňa v sebe aj riadiaci kontrolér a k zapojeniu a napájaniu stačí jeden UTP kábel. Vďaka kompaktnému dizajnu čítačku bez problémov nainštalujete na zárubne dverí. Vyberte si z niekoľkých variantov – RFID, RFID kombinovaná s mobilným prístupom cez Bluetooth, alebo RFID s klávesnicou. Tá je perfektná do projektov s požiadavkou na dvojitú autentifikáciu.

Dostupné verzie čítačky

Úzky dizajn

Úzke prevedenie čítačky je výhodné pre inštaláciu na zárubne dverí pred zasadacou miestnosťou. Uplatnenie nájde ale všade, kde bojujete s miestom.

Kontrolér a čítačka v jednom

Netrápte sa s hľadaním miesta pre kontrolér a ušetrite za kabeláž. Naša čítačka má všetku inteligenciu priamo v sebe. Navyše funguje bez nutnosti komunikácie s riadiacim serverom.

Rýchla inštalácia

Čítačku nainštalujete za 4 minúty. Vyvŕtate 3 diery do zárubne, pretiahnete UTP kabel, pripojíte zámok a priskrutkujete. Rýchlejšie to nejde.

Najrýchlejší prístup mobilom

S našou Bluetooth technológiou stačí užívateľovi k autentifikácii 0,3 sekundy. Okrem toho ide o najbezpečnejšiu metódu prístupu na trhu.

Perfektný do kancelárií aj vonku

Aj po piatich rokoch každodenného používania bude sklenený predný panel bez škrabanca. S odolnosťou IP55 môžete čítačky inštalovať aj vo vonkajšom prostredí. Aj napriek tomu zostávajú prístupové jednotky cenovo dostupné.

Šifrovaná obojsmerná komunikácia

Čítačka zabezpečene komunikuje s webovým rozhraním, so softvérom na správu 2N® Access Commander aj s mobilnou aplikáciou 2N® Mobile Key.

STAY IN THE LOOP

Subscribe to our free newsletter.

Don’t have an account yet? Get started with a 12-day free trial

Related Posts

  • Nový kompaktný dverný telefón prináša vyššiu úroveň pohodlia a bezpečí vďaka videu, kvalitnému designu a spoľahlivému výkonu, ktorý od značky 2N očakávate, a to všetko bez prémiových cenoviek. Čo presne 2N® Clip ponúka? Vyššia bezpečnosť vďaka IP videu Pokiaľ rezidentom poskytnete vysoko kvalitnú IP videokomunikáciu, budú sa cítiť pri prijímaní návštev príjemnejšie a prístup do […]

  • Naša spoločnosť bola vybratá ako jedna zo 100 celosvetových predajcov produktov nemeckej spoločnosti Snom, ktorá už 25 rokov vyrába VoIP zariadenia špičkovej kvality.

  • Iste si udržujete prehľad o dianí vo svete IT komunikácií. Veríme tak, že vám neunikla informácia o tom, že jeden z hlavných hráčov na trhu – spoločnost Panasonic – oznámila koniec svojho pôsobenia na poli PBX systémov a SIP telefónnych systémov.

  • LONDÝN, Veľká Británia, 11. marca 2021 – Spoločnosť Digital.com, popredná nezávislá webová stránka zameraná na hodnotenie online nástrojov, produktov a služieb pre malé firmy, zaradila spoločnosť 3CX medzi najlepšie spoločnosti zaoberajúce sa zjednoteným komunikačným softvérom roku 2021. Najlepšie systémy boli vybrané na základe základných funkcií a reportovacie funkcie.