2N Access Unit M

2N Access Unit M je ideálnou čítačkou do kancelárií. Zahŕňa v sebe aj riadiaci kontrolér a k zapojeniu a napájaniu stačí jeden UTP kábel. Vďaka kompaktnému dizajnu čítačku bez problémov nainštalujete na zárubne dverí. Vyberte si z niekoľkých variantov – RFID, RFID kombinovaná s mobilným prístupom cez Bluetooth, alebo RFID s klávesnicou. Tá je perfektná do projektov s požiadavkou na dvojitú autentifikáciu.

Dostupné verzie čítačky

Úzky dizajn

Úzke prevedenie čítačky je výhodné pre inštaláciu na zárubne dverí pred zasadacou miestnosťou. Uplatnenie nájde ale všade, kde bojujete s miestom.

Kontrolér a čítačka v jednom

Netrápte sa s hľadaním miesta pre kontrolér a ušetrite za kabeláž. Naša čítačka má všetku inteligenciu priamo v sebe. Navyše funguje bez nutnosti komunikácie s riadiacim serverom.

Rýchla inštalácia

Čítačku nainštalujete za 4 minúty. Vyvŕtate 3 diery do zárubne, pretiahnete UTP kabel, pripojíte zámok a priskrutkujete. Rýchlejšie to nejde.

Najrýchlejší prístup mobilom

S našou Bluetooth technológiou stačí užívateľovi k autentifikácii 0,3 sekundy. Okrem toho ide o najbezpečnejšiu metódu prístupu na trhu.

Perfektný do kancelárií aj vonku

Aj po piatich rokoch každodenného používania bude sklenený predný panel bez škrabanca. S odolnosťou IP55 môžete čítačky inštalovať aj vo vonkajšom prostredí. Aj napriek tomu zostávajú prístupové jednotky cenovo dostupné.

Šifrovaná obojsmerná komunikácia

Čítačka zabezpečene komunikuje s webovým rozhraním, so softvérom na správu 2N® Access Commander aj s mobilnou aplikáciou 2N® Mobile Key.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=VHxT_99ivVA&feature=emb_logo