by Support

Share

by Support

Share

Nový kompaktný dverný telefón prináša vyššiu úroveň pohodlia a bezpečí vďaka videu, kvalitnému designu a spoľahlivému výkonu, ktorý od značky 2N očakávate, a to všetko bez prémiových cenoviek. Čo presne 2N® Clip ponúka?

Vyššia bezpečnosť vďaka IP videu

Pokiaľ rezidentom poskytnete vysoko kvalitnú IP videokomunikáciu, budú sa cítiť pri prijímaní návštev príjemnejšie a prístup do budovy bude lepšie zabezpečený. Zabudnite na rozmazané video zo zastaraných analógových zariadení. IP video, ktoré 2N® Clip ponúka, spĺňa štandardy trhu a bývanie je tak ešte bezpečnejšie.

Prirodzená súčasť ekosystému 2N

Dverný telefón sa bezproblémovo začlení do ekosystému 2N. 2N® Clip beží na výkonnom a spoľahlivom 2N OS a môžete ho spravovať a konfigurovať prostredníctvom My2N Management Platformy. Dajte zbohom zložitým inštaláciám a privítajte pohodlie.

Jednoduchá inštalácia iba za 3 minúty

Keď už hovoríme o inštalácii, nechajte sa ohromiť. 2N® Clip sprevádzkováte iba za tri minúty! Stačí navŕtať dve skrutky a zacvaknúť ho na stenu. Tak je to jednoduché. Ide jednoznačne o najrýchlejšiu inštaláciu dverného telefónu na trhu.

Vyberte si medzi inštaláciou na stôl alebo na stenu

Nemôžete vŕtať do steny? Žiadny strach, objednajte k dvernému telefónu 2N® Clip stojan, ktorý vám umožní umiestniť ho na polici alebo na stôl. Stojan má rovnakú farbu ako dverný telefón,, čím je zaistený jednotný a elegantný vzhľad.

Podpora zvonkového tlačítka

Dajte zbohom zbytočnej elektronike a ušetrite peniaze za klasický zvonček. Pripojte jednoducho tlačidlo zvončeka priamo k dvernému telefónu 2N® Clip.

Pomoc osobám so sluchovým postihnutím

Zvyšujúca sa podpora osôb so sluchovým postihnutím je pozitívny trend súčasnej doby. Na niektorých trhoch je táto pomoc priamo povinná. Preto bude od 2. štvrťroka 2024 2N® Clip k dispozícii aj vo verzii so zabudovanou indukčnou slučkou. Čoskoro vám povieme viac.

Efektívnejšie rozhodovanie a rýchlejšie dokončenie projektu

S jednotkou 2N® Clip zažijete to najjednoduchšie rozhodovanie a najrýchlejšie dokončenie projektu. Užite si krásnu jednoduchosť produktu v jednej farbe, iba v dvoch prevedeniach (s indukčnou slučkou a bez nej) a bez nutnosti objednávať akékoľvek ďalšie príslušenstvo na bežnú inštaláciu na stenu.

Technický kútik

Existujú tri dôležité technické detaily, ktoré by ste mali o jednotke 2N® Clip vedieť:

  • Jediný spôsob napájania produktu je prostredníctvom PoE
  • 2N® Clip sa ovláda 3 kapacitnými tlačidlami
  • Displej výrobku má uhlopriečku 4,3″ a rozlíšenie 480×272 pixelov

STAY IN THE LOOP

Subscribe to our free newsletter.

Don’t have an account yet? Get started with a 12-day free trial

Related Posts

  • Naša spoločnosť bola vybratá ako jedna zo 100 celosvetových predajcov produktov nemeckej spoločnosti Snom, ktorá už 25 rokov vyrába VoIP zariadenia špičkovej kvality.

  • Iste si udržujete prehľad o dianí vo svete IT komunikácií. Veríme tak, že vám neunikla informácia o tom, že jeden z hlavných hráčov na trhu – spoločnost Panasonic – oznámila koniec svojho pôsobenia na poli PBX systémov a SIP telefónnych systémov.

  • LONDÝN, Veľká Británia, 11. marca 2021 – Spoločnosť Digital.com, popredná nezávislá webová stránka zameraná na hodnotenie online nástrojov, produktov a služieb pre malé firmy, zaradila spoločnosť 3CX medzi najlepšie spoločnosti zaoberajúce sa zjednoteným komunikačným softvérom roku 2021. Najlepšie systémy boli vybrané na základe základných funkcií a reportovacie funkcie.

  • 2N Access Unit M je ideálnou čítačkou do kancelárií. Zahŕňa v sebe aj riadiaci kontrolér a k zapojeniu a napájaniu stačí jeden UTP kábel. Vďaka kompaktnému dizajnu čítačku bez problémov nainštalujete na zárubne dverí. Vyberte si z niekoľkých variantov – RFID, RFID kombinovaná s mobilným prístupom cez Bluetooth, alebo RFID s klávesnicou. Tá je perfektná […]