Spoločnosť 3CX bola spoločnosťou Digital.com označená za najlepšiu softvérovú spoločnosť UC

LONDÝN, Veľká Británia, 11. marca 2021 – Spoločnosť Digital.com, popredná nezávislá webová stránka zameraná na hodnotenie online nástrojov, produktov a služieb pre malé firmy, zaradila spoločnosť 3CX medzi najlepšie spoločnosti zaoberajúce sa zjednoteným komunikačným softvérom roku 2021. Najlepšie systémy boli vybrané na základe základných funkcií a reportovacie funkcie.

Na zabezpečenie bezproblémovej integrácie s aplikáciami CRM alebo help desk boli potrebné systémy 3CX a ďalšie. Odborníci na webe Digital.com odporúčajú programy, ktoré podporujú rôzne komunikačné kanály, napríklad živý chat, zdieľanie súborov, videohovory a hlasové hovory, konferencie a hlasové správy. Štúdia tiež skúmala systémy, ktoré dokážu generovať prispôsobené správy s funkciami ako sledovanie projektu a metriky kanálov.

Výskumný tím spoločnosti Digital.com vykonal 40-hodinové hodnotenie viac ako 90 riešení. Úplný zoznam najlepšieho softvéru pre zjednotenú komunikáciu nájdete na stránke https://digital.com/unified-communications-software/.

Komunikácia so zákazníkmi novej generácie

Posledné vydania priniesli živý chat na webe, integráciu zasielania správ na Facebooku a SMS, ktoré sú prístupné agentom v jednom užívateľsky príjemnom rozhraní. Budúce verzie majú obsahovať systém cestovných lístkov v štýle helpdesku pre kompletné riešenie kontaktného centra.

O 3CX (www.3cx.com)

3CX je vývojár komunikačného riešenia otvorených štandardov, ktoré inovuje obchodné prepojenie a spoluprácu a nahrádza proprietárne pobočkové ústredne. Ocenený softvér umožňuje spoločnostiam všetkých veľkostí znižovať náklady na telekomunikácie, zvyšovať produktivitu zamestnancov a zlepšovať zákaznícke skúsenosti.

S integrovanou videokonferenciou; aplikácie pre Android, iOS, web a desktop; kompletná sada funkcií pre spoluprácu a živý chat na webe ponúka spoločnosť 3CX spoločnostiam kompletný komunikačný balík priamo z krabice.

250 000 zákazníkov na celom svete používa 3CX vrátane spoločností McDonalds, Hugo Boss, Ramada Plaza Antwerp, Harley Davidson, Wilson Sporting Goods a Pepsi. 3CX si udržuje svoju globálnu prítomnosť a má pobočky v USA, Veľkej Británii, Nemecku, Južnej Afrike, Rusku a Austrálii. Navštívte 3CX na LinkedIn, Facebooku a Twitteri.

O DIGITAL.COM (digital.com)

Spoločnosť Digital.com kontroluje a porovnáva najlepšie produkty, služby a softvér na prevádzkovanie alebo rozširovanie webových stránok pre malé firmy alebo online obchodu. Platforma zhromažďuje twitterové komentáre a pomocou analýzy sentimentu hodnotí spoločnosti a ich produkty. Spoločnosť Digital.com bola založená v roku 2015 a predtým bola známa ako Review Squirrel. Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte stránku https://digital.com/.

Zverejnené 12. marca 2021 Amy Elliott, Head of Content