DECT bunkové riešenie YEALINK

Bunkový systém Yealink W80 DECT IP, ktorý sa skladá z dvoch hlavných prvkov – Základňovej stanice W80B a riadiacej jednotky W80DM, je navrhnutý pre pokrytie kompletných priestorov bezdrôtovým signálom.

Tento DECT bunkový systém vytvára škálovateľné a spoľahlivé riešenie pre malé a stredné organizácie.

Systém umožňuje pripojenie až 100 ruček / 100 súčasných hovorov.

Systém podporuje připojení koncových zařízení – Yealink W53H, W56H, CP930W a stolní telefony s připojeným DECT donglem DD10K. Samozrejmosťou pre všetky zariadenia je zabezpečenie plynulého prechodu prebiehajúceho hovoru medzi základňovýmistanicami (tzv. Handover) a funkcie Roaming pre prechod medzi oddelenými systémami (napr. Prechod medzivzdialenými budovami).

W80B aj W80DM vychádzajú z moderného a kompaktného dizajnu spoločnosti Yealink. S tým súvisí plná podpora HDhlasovej kvality, plne duplexnej komunikácie, hlasového kodeku Opus a ďalších.

Systém obsahujúci až 30 základňových staníc sa skladá z daného počtu samotných základňových staníc a riadiacej jednotky.

Zabezpečiť telefonickú dostupnosť pre všetkých zamestnancov Vášho zákazníka nemusí byť vždy jednoduché, najmä uprofesií, ktoré sú väčšinu dňa v pohybe. Zamestnanca v nemocniciach, skladníkov a pod., Pohybujúce sa vo veľkých priestoroch, stolný telefón v kancelárii nemôže uspokojiť. Riešením pre takéto zákazníkov je bezdrôtová telefóniekombinujúci priemyselný štandard DECT s bunkovým (multi-cell) riešením. Vďaka tomuto systému zaistíte svojim zákazníkom mobilitu na pracovisku bez ohľadu na poschodie, budovu či nádvoria.

Pojďme se podívat, co může buňkové řešení YEALINK přinést Vašim zákazníkům:

  • Ideální pro zákazníky, kteří již mají telefony Yealink a chtějí rozšířit své řešení
  • Dokonalá integrace se všemi předními světovými PBX platformami
  • Možnost připojení audiokonference či stolního telefonu do buňkového systému
  • V rámci řešení je potřeba použít řídící jednotku

Toto buňkové řešení je vhodné zejména do menších prostorů, kde se pohybuje hodně lidí, např. kanceláře, sklady apod.

Radi Vám s Vašimi projektmi pomôžeme. Kontaktujte svojho obchodníka, ktorý s Vami daný projekt rád skonzultuje,prípadne spoločne odprezentuje u Vášho zákazníka. Po technickej stránke Vám pomôžeme s návrhom projektu alebozameraním signálu. Neváhajte sa preto na nás s čímkoľvek obrátiť, sme tu pre Vás!