DECT bunkové riešenie YEALINK

Bunkový systém Yealink W80 DECT IP, ktorý sa skladá z dvoch hlavných prvkov – základňovej stanice W80B a riadiacej jednotky W80DM, je navrhnutý pre pokrytie kompletných priestorov bezdrôtovým signálom.

Tento DECT bunkový systém vytvára škálovateľné a spoľahlivé riešenie pre malé a stredné organizácie.

Systém umožňuje pripojenie až 100 rúčiek / 100 súčasných hovorov.

Systém podporuje pripojenie koncových zariadení- Yealink W53H, W56H, CP930W a stolné telefóny s pripojeným DECT donglom DD10K. Samozrejmosťou pre všetky zariadenia je zabezpečenie plynulého prechodu prebiehajúceho hovoru medzi základňovými stanicami (tzv. Handover) a funkcie Roaming pre prechod medzi oddelenými systémami (napr. Prechod medzi vzdialenými budovami).

W80B aj W80DM vychádzajú z moderného a kompaktného dizajnu spoločnosti Yealink. S tým súvisí plná podpora HDhlasovej kvality, plne duplexnej komunikácie, hlasového kodeku Opus a ďalších.

Systém obsahujúci až 30 základňových staníc sa skladá z daného počtu samotných základňových staníc a riadiacej jednotky.

Zabezpečiť telefonickú dostupnosť pre všetkých zamestnancov Vašeho zákazníka nemusí byť vždy jednoduché, najmä u profesií, ktoré sú väčšinu dňa v pohybe. Zamestnanca v nemocniciach, skladníkov a pod., Pohybujúce sa vo veľkých priestoroch, stolný telefón v kancelárii nemôže uspokojiť. Riešením pre takýchto zákazníkov je bezdrôtová telefóni kombinujúca priemyselný štandard DECT s bunkovým (multi-cell) riešením. Vďaka tomuto systému zaistíte svojim zákazníkom mobilitu na pracovisku bez ohľadu na poschodie, budovu či nádvoria.

Poďme se pozrieť, čo môže bunkové riešenie YEALINK priniesť Vašim zákazníkom:

  • Ideálne pre zákazníkov, ktorí už majú telefóny Yealink a chcú rozšírit svoje riešenie
  • Dokonalá integrácia zo všetkými poprednými svetovými PBX platformami
  • Možnost pripojenia audiokonferencie či stolného telefónu do bunkového systému
  • V rámci riešenia je potrebné použiť riadiacu jednotku

Toto bunkové riešenie je vhodné najmä do menších priestorov, kde sa pohybuje viac ľudí, napr. kancelárie, sklady apod.

Radi Vám s Vašimi projektmi pomôžeme. Kontaktujte svojho obchodníka, ktorý s Vami daný projekt rád skonzultuje,prípadne spoločne odprezentuje u Vášho zákazníka. Po technickej stránke Vám pomôžeme s návrhom projektu alebozameraním signálu. Neváhajte sa preto na nás s čímkoľvek obrátiť, sme tu pre Vás!