by admin

Share

by admin

Share

Nová odolná rúčka pre bunkový multicell systém, štandard IP67, farebný LCD displej 1,8″

  • IP67 krytie
  • Podpora Bluetooth
  • Redukcia okolitého hluku
  • Podpora Man-down
  • Podpora Pull Cord

Yealink W59R zo štandardom IP67 je profesionálny odolný bezdrôtový telefón vhodný do akéhokoľvek náročného prostredia.

Vďaka líthiovej batérii s dlhou životnosťou a certifikáciou IP67 je rúčka ideálnym spoločníkom v prostredí stavenísk, skladov a tovární. Pogumovaný povrch chráni bezdrôtový telefón pred vykĺznutím a poškriabaním.

Rúčka Yealink W59R je plne kompatibilná s bunkovým systémom Yealink W80, umožňuje teda užívateľom bezproblémový roaming a predávánie hovorov. Tento bunkový systém umožňuje užívateľovi pohyb po veľkom pracovisku bez ohľadu na umiestnenie základňovej stanice, pretože rúčka sa automaticky prepojí na základňovú stanicu s lepším signálom. Užívateľ tak prechod vôbec nespozoruje a telefonuje ďalej.

Pri použití rúčky v príliš hlučnom prostredí pomôže vibračný alarm, vďaka ktorému nezmeškáte žiadny hovor. Samozrejmosťou je integrované Bluetooth.

Rúčka disponuje alarmovými funkciami ako sú no-movement alarm, man-down alarm alebo running alarm. Všetky tieto alarmové funkice majú za cieľ minimalizovať bezpečnostné riziká a sú ideálne pre zamestnancov, ktorí pracujú o samstatne. Správca tiež môže nakonfigurovať rôzné typy alarmov pre rôznych členov a nastaviť odoslanie tiesňových volaní akonáhle dôjde k núdzovej situácii.

Pre ničím nerušenú a kvalitnú komunikáciu disponuje rúčka mnohými technológiami, vrátane FNR (odstránenie okolitého šumu), plne duplexnej komunikácie a OPUS kodekom.

V telefóne nechýba lokálny telefónny zoznam na 100 kontaktov, podporuje taktiež centrálny telefónny zoznam pomocou protokolov LDAP, XML či Broadsoft.

Dosah DECT signálu je vo vnútorných priestoroch až 50m, vo vonkajších priestoroch je to až 300m.

STAY IN THE LOOP

Subscribe to our free newsletter.

Don’t have an account yet? Get started with a 12-day free trial

Related Posts

  • Nový kompaktný dverný telefón prináša vyššiu úroveň pohodlia a bezpečí vďaka videu, kvalitnému designu a spoľahlivému výkonu, ktorý od značky 2N očakávate, a to všetko bez prémiových cenoviek. Čo presne 2N® Clip ponúka? Vyššia bezpečnosť vďaka IP videu Pokiaľ rezidentom poskytnete vysoko kvalitnú IP videokomunikáciu, budú sa cítiť pri prijímaní návštev príjemnejšie a prístup do […]

  • Naša spoločnosť bola vybratá ako jedna zo 100 celosvetových predajcov produktov nemeckej spoločnosti Snom, ktorá už 25 rokov vyrába VoIP zariadenia špičkovej kvality.

  • Iste si udržujete prehľad o dianí vo svete IT komunikácií. Veríme tak, že vám neunikla informácia o tom, že jeden z hlavných hráčov na trhu – spoločnost Panasonic – oznámila koniec svojho pôsobenia na poli PBX systémov a SIP telefónnych systémov.

  • LONDÝN, Veľká Británia, 11. marca 2021 – Spoločnosť Digital.com, popredná nezávislá webová stránka zameraná na hodnotenie online nástrojov, produktov a služieb pre malé firmy, zaradila spoločnosť 3CX medzi najlepšie spoločnosti zaoberajúce sa zjednoteným komunikačným softvérom roku 2021. Najlepšie systémy boli vybrané na základe základných funkcií a reportovacie funkcie.