Yealink W59R IP DECT, odolná rúčka, 1.8″ bar. LCD, IP67

Nová odolná rúčka pre bunkový multicell systém, štandard IP67, farebný LCD displej 1,8″

  • IP67 krytie
  • Podpora Bluetooth
  • Redukcia okolitého hluku
  • Podpora Man-down
  • Podpora Pull Cord

Yealink W59R zo štandardom IP67 je profesionálny odolný bezdrôtový telefón vhodný do akéhokoľvek náročného prostredia.

Vďaka líthiovej batérii s dlhou životnosťou a certifikáciou IP67 je rúčka ideálnym spoločníkom v prostredí stavenísk, skladov a tovární. Pogumovaný povrch chráni bezdrôtový telefón pred vykĺznutím a poškriabaním.

Rúčka Yealink W59R je plne kompatibilná s bunkovým systémom Yealink W80, umožňuje teda užívateľom bezproblémový roaming a predávánie hovorov. Tento bunkový systém umožňuje užívateľovi pohyb po veľkom pracovisku bez ohľadu na umiestnenie základňovej stanice, pretože rúčka sa automaticky prepojí na základňovú stanicu s lepším signálom. Užívateľ tak prechod vôbec nespozoruje a telefonuje ďalej.

Pri použití rúčky v príliš hlučnom prostredí pomôže vibračný alarm, vďaka ktorému nezmeškáte žiadny hovor. Samozrejmosťou je integrované Bluetooth.

Rúčka disponuje alarmovými funkciami ako sú no-movement alarm, man-down alarm alebo running alarm. Všetky tieto alarmové funkice majú za cieľ minimalizovať bezpečnostné riziká a sú ideálne pre zamestnancov, ktorí pracujú o samstatne. Správca tiež môže nakonfigurovať rôzné typy alarmov pre rôznych členov a nastaviť odoslanie tiesňových volaní akonáhle dôjde k núdzovej situácii.

Pre ničím nerušenú a kvalitnú komunikáciu disponuje rúčka mnohými technológiami, vrátane FNR (odstránenie okolitého šumu), plne duplexnej komunikácie a OPUS kodekom.

V telefóne nechýba lokálny telefónny zoznam na 100 kontaktov, podporuje taktiež centrálny telefónny zoznam pomocou protokolov LDAP, XML či Broadsoft.

Dosah DECT signálu je vo vnútorných priestoroch až 50m, vo vonkajších priestoroch je to až 300m.