Categories: Uncategorized

by Support

Share

Categories: Uncategorized

by Support

Share

Ekonomika sa po COVIDe reštartovala a objavil sa nový komunikačný svet, ktorý zmenil parametre podnikania. Možnosť práce na diaľku je nevyhnutnosťou pre každú firmu a deje sa tak v cloude.

Malé podniky potrebujú jednoducho nastaviteľnú a spravovateľnú komunikačnú platformu, ktorá zvládne hovory aj správy. 3CX je nekonečne jednoduchší ako jeho tradičné náprotivky PBX a je dostupný aj v cloude, no nedávno sme zaznamenali nárast „cloudových natívnych“ platforiem, ktoré svojím vlastným spôsobom spochybňujú 3CX.

Riešenie bolestivých bodov 3CX

Áno, 3CX má slabé stránky: Nastavenie vyžaduje IT zručnosti. Náklady na nastavenie sú čiernou skrinkou pre malé podniky. Vyžaduje sa vyhradená hostiteľská alebo on-premise inštalácia a potom musíte nakonfigurovať SIP trunk a spravovať ho. Nie je to žiadna veľká veda a dá sa to urobiť rýchlo, ale nemôžete byť IT začiatočník. A konzola na správu má vlastnosti a funkcie, ktoré nie sú nevyhnutne potrebné pre menšie podniky. A nakoniec, naše licencovanie simultánnych hovorov, ktoré je skvelé pre stredné až veľké podniky, nie je ľahko zrozumiteľné pre menšie podniky.

Cloud Native 3CX

Na vyriešenie týchto bolestivých bodov sme vytvorili „natívnu cloudovú“ inštaláciu 3CX. Pri registrácii nastavíme používateľov, SIP trunk* a live chat. Váš 3CX bude plne nastavený v priebehu niekoľkých minút. Priebežná správa vnútorný liniek je jednoduchá, pretože manažéri alebo recepční to môžu robiť z webového klienta bez potreby prístupu k riadiacej konzole. A čerešnička na torte? Náklady na hosťovanie a správa systému sú eliminované.

Nové vydanie: 3CX StartUP

Táto nová cloudová natívna edícia 3CX StartUP je dostupná ako ZDARMA alebo PRO. PRO je možné zakúpiť až pre 10 alebo až 20 používateľov. StartUP FREE bude navždy zadarmo a umožňuje vytvorenie až 10 používateľov. Môžete nakonfigurovať živý chat, odkazy 3CX Talk a dokonca aj skupinu zvonení. Edícia StartUP PRO 10 vám umožňuje pridať svoj vlastný SIP trunk, DID čísla, ako aj viacúrovňové IVR a frontu hovorov. V tomto vydaní môžete pripojiť aj IP telefóny. StartUP PRO 20 ponúka to isté až pre 20 používateľov.

Žiadna cena za používateľa a mesiac!

Väčšina online komunikačných platforiem si účtuje vysokú cenu za používateľa a za mesiac. Niektoré až 35 € mesačne! A to nezávisí od toho, či je vnútorná linka intenzívne používaná alebo nie. Pre malý podnik s povedzme 10 používateľmi to predstavuje neuveriteľných 4 000 + € ročne! Nie je tomu tak v prípade 3CX, účtujeme jeden nízky ročný poplatok vo výške 150 alebo 250 €. Všetko, čo potrebujete pridať, je váš vlastný SIP trunkový účet a platiť za hovory. Celkovo pravdepodobne ušetríte tisíce ročne na poplatkoch za telekomunikácie. Pozrite si novú cenovú stránku tu, ktorá bude k dispozícii na zakúpenie pri konečnom vydaní.

3CX StartUP a partneri

Ako teda StartUP zapadá do nášho partnerského modelu? Bezproblémovo! Menší zákazníci sú často príliš drahí na obsluhu na dedikovanom serveri. StartUP umožní partnerom rýchlejšie a s minimálnymi nákladmi pripojiť zákazníkov. Zákazníkov StartUP automaticky pridelíme partnerom hneď, ako začneme komerčné zavádzanie. Ďalšia verzia 3CX navyše umožní predajcom nainštalovať 3CX v režime spustenia (čo znamená, že môžete nainštalovať stovky cloudových inštancií na jeden server), vďaka čomu bude podpora menších zákazníkov oveľa efektívnejšia.

Edície 3CX STD, PRO a ENT?

A čo sa stane s edíciami Standard, PRO a Enterprise? Tieto zostávajú na mieste ako naše „vyhradené“ inštancie, vhodné pre stredne veľké až väčšie podniky so zložitejšími požiadavkami na telefónny systém.

Vyskúšajte 3CX StartUP

Existing customers and partners:

  • Prejdite na stránku „Systémy“ na zákazníckom portáli
  • Kliknite na tlačidlo „Pridať systémy“ v pravom hornom rohu
  • Tu budete vyzvaní, aby ste si vybrali svoju edíciu 3CX, vyberte:
    • Hosted > Up to 10 users
  • Vykonajte kroky na pridanie používateľov a odkazy na rozhovory.

Noví zákazníci

Zaregistrujte si nový účet 3CX a postupujte podľa 4 jednoduchých krokov v sprievodcovi nastavením.
Potom sa k nám pridajte do fóra a dajte nám vedieť, čo si myslíte!

Poznámka
*1 – Funkcia nastavenia SIP trunku nie je v tejto alfa verzii dostupná

Posted on May 4th, 2022 by Nick Galea, CTO & Founder, 3CX https://www.3cx.com/blog/releases/startup/

STAY IN THE LOOP

Subscribe to our free newsletter.

Don’t have an account yet? Get started with a 12-day free trial

Related Posts