3CX – Váš komunikačný systém

3CX je robustný, plne vybavený komunikačný systém, ktorý vám umožňuje komunikovať s vašimi kolegami a zákazníkmi – kdekoľvek a kedykoľvek.

KOMPLEXNÉ SLUŽBY PRE FIRMY AJ SÚKROMNÉ OSOBY

Prioritou našej spoločnosti je poskytnúť zákazníkovi komplexné služby v oblasti ochrany majetku a osôb, telekomunikačných a informačných technológií

Zabezpečovacie systémy

Naša spoločnosť  je Montážnym partnerom JABLOTRON. Sme držiteľom Licencie TECHNICKEJ SLUŽBY č. PT 001569 vydanej Krajským riaditeľstvom policajného zboru v Banskej Bystrici.

Telekomunikačné systémy

Sme Advanced Certified Partner spoločnosti 3CX, ktorá je svetovým lídrom v oblasti najmodernejších podnikových IP telekomunikačných riešení.

Snom telefóny

Sme Silver Partner distribútor popredného nemeckého výrobcu IP telefónov špičkovej kvality a moderného dizajnu s výbornými vlastnosťami a komfortom obsluhy.

Interkomové systémy

Interkomové a prístupové systémy spoločnosti 2N pre bezpečnú a pohodlnú komunikáciu. Pripojiteľné do akejkoľvek telekomunikačnej infraštruktúry a zo zárukou až 5 rokov.

JEDWare intergrácia s 3CX

Získajte hlbší prehľad o svojich údajoch 3CX. Konvertujte svoje nespracované údaje 3CX na nádherné grafy a správy. Integrácia 3CX JEDWare. Klaster servera API JEDWare. Webová aplikácia JEDWare. Zaujíma Vás, ako funguje JEDWare? Potom to vyskúšajte 14 dní úplne zadarmo !

VIPTel hlasové služby VoIP

Hlasové služby pre Váš telefón alebo telefónnu ústredňu za výhodné ceny a špičková HD kvalita hlasu prostredníctvom internetu. Získajte nové telefńne číslo alebo prenesieme Vaše pôvodné od terajšieho poskytovateľa hlasových služieb. všetko vybavíme za Vás !

SERVIS A TECHNICKÁ PODPORA

Na produkty Jablotron, 3CX, 2N, Panasonic, Snom a Yealink poskytujeme plnú technickú podporu a servis pre obchodných partnerov aj koncových užívateľov.

Ako Vám vieme pomôcť ?

Potrebujete inovovať zastaralú IT infraštruktúru alebo vybudovať niečo úplne nové ?   Ste na správnom mieste !

REFERENCIE

opýtajte sa našich klientov a pridajte sa k nim.

Najnovšie správy

  • dovoľujeme si Vám oznámiť, že dňom 1.10.2021 sa mení obchodné meno našej spoločnosti z pôvodného názvu TELfit s.r.o. na nový názov spoločnosti infotel, s.r.o.Nový názov vznikol v súlade s dlhodobou koncepciou rozvoja našej spoločnosti v oblasti informačných a telekomunikačných technológií.

  • Nový kompaktný dverný telefón prináša vyššiu úroveň pohodlia a bezpečí vďaka videu, kvalitnému designu a spoľahlivému výkonu, ktorý od značky 2N očakávate, a to všetko bez prémiových cenoviek. Čo presne 2N® Clip ponúka? Vyššia bezpečnosť vďaka IP videu Pokiaľ rezidentom poskytnete vysoko kvalitnú IP videokomunikáciu, budú sa cítiť pri prijímaní návštev príjemnejšie a prístup do […]

  • Naša spoločnosť bola vybratá ako jedna zo 100 celosvetových predajcov produktov nemeckej spoločnosti Snom, ktorá už 25 rokov vyrába VoIP zariadenia špičkovej kvality.

  • Ekonomika sa po COVIDe reštartovala a objavil sa nový komunikačný svet, ktorý zmenil parametre podnikania. Možnosť práce na diaľku je nevyhnutnosťou pre každú firmu a deje sa tak v cloude.